Tu atrodies šeit:  SākumsSemināri
Semināri
Ja ir nepieciešams sarīkot semināru, konferenci, apspriedi vai kādu citu pasākumu- viesnīca Port Hotel ir laba izvēle! Tā ir viegli sasniedzama, atrodas ļoti tuvu Rīgai, ar ērtu satiksmi gan autovadītājiem, gan braucot ar sabiedrisko transportu. Pie viesnīcas pieejama plaša, bezmaksas autostāvvieta.

Viesnīcas PORT HOTEL piedāvātās, moderni aprīkotās, skaistās, plašās un mājīgās TELPAS ir iedvesmojoša vieta dažādu semināru, konferenču un biznesa apspriežu norisei.

Mēs nodrošinām nepieciešamo TEHNISKO APRĪKOJUMU un iekārtojam telpas atbilstoši pasākuma specifikai un klienta vēlmēm. Saliedētā darba komanda nodrošina AUGSTVĒRTĪGU APKALPOŠANU, speciāli Jums pagatavotu GARDU MALTĪTI un nesteidzīgu atpūtu KAFIJAS PAUZĒS semināru starplaikos.

Lai darbs mītos ar atpūtu, noderīgas ir dažādas komandu saliedēšanas aktivitātes- jautājiet, varam ieteikt mūsu uzticamos un izdomas bagātos sadarbības partnerus. Viņi parūpēsies, lai Jūsu pasākums būtu ar "odziņu".

Zināšanas neformālā gaisotnē varat nostiprināt mūsu atpūtas kompleksā Lagūna ar baseinu, džakuzi, tvaika pirti un saunu. Uzkrāt spēkus jaunai dienai piedāvājam mūsu jaukajos viesnīcas numuros, bet no rīta piedāvājam uzlādēt enerģiju ar peldi baseinā. 

Savukārt, ja esat izvēlējies semināra vietu kādā citā Jums patīkamā vietā vai arī Jūsu pašu telpās, tad izmantojiet Porto Banketi IZBRAUKUMA ĒDINĀŠANU

 
Vairāk par semināru norisi:

Pasākuma projektu vadītāja
Tālrunis +371 27489999
sales@porthotel.lv